SHGM İl Temsilcileri
Federasyon Masterpoint Temsilcisi
Bölge Masterpoint Temsilcileri
İl Masterpoint Temsilcileri
SHGM İl Temsilcileri

SIRA İL TEMSİLCİ
1 Adana Merter Kapulu Boybek
3 Afyonkarahisar Orhan Şükrü AKSU
5 Amasya Salih ELBASAN
6 Ankara İdris İrfan DOĞAN
7 Antalya Salih AKDAĞ
8 Artvin Ufuk Takaz
9 Aydın Erhan DİNÇER
10 Balıkesir Uğur TARHAL
11 Bilecik Cemal CEBECİ
13 Bitlis Nail AYSAL
14 Bolu Murteza ÇELİKOĞLU
16 Bursa İbrahim GÜLENÇ
17 Çanakkale Sinan YÜKSEL
19 Çorum İsmail Kahraman
20 Denizli G. Kubilay GÜRSOY
21 Diyarbakır Veysi CANKURT
22 Edirne Turgay TAŞKIN
23 Elazığ Abdulbaki YALIN
24 Erzincan Engin USTAOĞLU
26 Eskişehir Uğur KERMAN
27 Gaziantep Alaeddin KESKİN
28 Giresun Erdal USTAOĞLU
31 Hatay Onur ATALAY
32 Isparta Serkan ŞENAY
33 İçel (Mersin) Fikret AK
34 İstanbul Okan ÖZCAN
35 İzmir Murat PARILDAR
37 Kastamonu Suat Yaşar
38 Kayseri Zahit Aksoy
39 Kırklareli Vehbi Tiryakioğlu
40 Kırşehir Osman ZENGİN
41 Kocaeli Zafer Bingül
42 Konya Alper GÜMÜŞ
43 Kütahya Birol ARSLAN
45 Manisa Hasan ULUSOY
48 K.Maraş Mehmet Zekai MERT
48 Muğla Gökhan UZ
50 Nevşehir Ekrem ONUK
52 Niğde Baki YAVUZ
52 Ordu Ömer Çağdaş ATASU
53 Rize İlyas Ülkü TUĞCU
54 Sakarya Cevdet GÜNGÖR
55 Samsun Niyazi KESİM
58 Sivas Bekir Aydemir ALACA
59 Tekirdağ Can BORA
61 Trabzon Osman İkinci
63 Ş.Urfa İbrahim BEKTAŞOĞLU
67 Uşak Mevlüt COŞKUN
67 Zonguldak Mehmet Salih KOÇOĞLU
68 Aksaray Ercan TIKNA
70 Karaman Ünal ÇÜLDÜR
72 Batman Adnan IŞIK
77 Yalova Harun Reşit SELÇUK
80 Osmaniye Şinasi Gürsel SAYMAN
81 Düzce Ümit KOÇ

Federasyon Masterpoint Temsilcisi

Anıl ALTINDAĞ
anil-alt@hotmail.com

Bölge Masterpoint Temsilcileri

Bölge No Bölge Adı Masterpoint Yetkilisi
1 Marmara OKAN ÖZCAN (341544)
2 Güney Marmara MUHAMMET YUSUF KIRKKILIÇ (390045)
3 Trakya BURHAN YAVUZ (390013)
4 Ege MUAMMER ÖZDEN (220037)
5 Batı Akdeniz ŞABAN TAŞ (070108)
6 Doğu Akdeniz MEHMET VARAVİR (310310)
7 İç Anadolu ANIL ALTINDAĞ (063401)
8 Batı Karadeniz MUHAMMET UÇAR (670102)
9 Orta Karadeniz NİYAZİ KESİM (550104)
10 Doğu Karadeniz İBRAHİM RÜŞTÜ ACAR (530001)
11 Doğu Anadolu SUAT KAYA (440021)
12 Güneydoğu Anadolu HACİ ALİ ÇELİK (210048)

İl Masterpoint Temsilcileri

Plaka No İl Adı Bölge Masterpoint Yetkilisi
1 Adana Doğu Akdeniz MERTER KAPULU BOYBEK (010187)
2 Adıyaman Güneydoğu Anadolu
3 Afyonkarahisar İç Anadolu
4 Ağrı Doğu Anadolu
5 Amasya Orta Karadeniz
6 Ankara İç Anadolu TOYGAR ALPER (060073)
7 Antalya Batı Akdeniz HASAN AYDIN (070066)
8 Artvin Doğu Karadeniz
9 Aydın Ege ABDULKADİR YAZ (720007)
10 Balıkesir Güney Marmara TURGAY DEMİRKAN (100017)
11 Bilecik Güney Marmara MUHARREM DUMANSIZOĞLU (110010)
12 Bingöl Güneydoğu Anadolu
13 Bitlis Güneydoğu Anadolu
14 Bolu Batı Karadeniz
15 Burdur Batı Akdeniz
16 Bursa Güney Marmara MUSTAFA DEVŞİREN (160298)
17 Çanakkale Trakya ŞAHİN KABAK (170096)
18 Çankırı İç Anadolu
19 Çorum Orta Karadeniz
20 Denizli Batı Akdeniz GÜRAY KUBİLAY GÜRSOY (200188)
21 Diyarbakır Güneydoğu Anadolu NİHAT EKİNCİ (210133)
22 Edirne Trakya TURGAY TAŞKIN (220029)
23 Elazığ Doğu Anadolu
24 Erzincan Doğu Karadeniz
25 Erzurum Doğu Karadeniz
26 Eskişehir İç Anadolu ERDOĞAN ÖZBEY (260112)
27 Gaziantep Doğu Akdeniz ALAEDDİN KESKİN (270069)
28 Giresun Orta Karadeniz HASAN YILMAZ (280057)
29 Gümüşhane Doğu Karadeniz
30 Hakkari Güneydoğu Anadolu
31 Hatay Doğu Akdeniz MEHMET VARAVİR (310310)
32 Isparta Batı Akdeniz GÜRAY SERİM (340679)
33 Mersin Doğu Akdeniz SÜLEYMAN SIRRI BAŞ (331907)
34 İstanbul Marmara OKAN ÖZCAN (341544)
35 İzmir Ege MUAMMER ÖZDEN (220037)
36 Kars Doğu Karadeniz
37 Kastamonu Batı Karadeniz BİLAL KÖSEOĞLU (370080)
38 Kayseri Doğu Anadolu
39 Kırklareli Trakya OSMAN CAN (390104)
40 Kırşehir İç Anadolu
41 Kocaeli Güney Marmara AZİZ DORAK (410030)
42 Konya İç Anadolu
43 Kütahya Güney Marmara BİROL ARSLAN (430035)
44 Malatya Doğu Anadolu VAHAP KORHAN KUTLUK (440024)
45 Manisa Ege ERGÜL DOĞRU (450127)
46 Kahramanmaraş Doğu Akdeniz
47 Mardin Güneydoğu Anadolu
48 Muğla Batı Akdeniz OSMAN RAHMİ İYİLİKCİ (340411)
49 Muş Güneydoğu Anadolu
50 Nevşehir İç Anadolu
51 Niğde İç Anadolu
52 Ordu Orta Karadeniz ÖMER ÇAĞDAŞ ATASU (520052)
53 Rize Doğu Karadeniz
54 Sakarya Güney Marmara CAN UÇAR (411094)
55 Samsun Orta Karadeniz ÖMER MİTHAT KUŞAK (550003)
56 Siirt Güneydoğu Anadolu
57 Sinop Orta Karadeniz
58 Sivas Doğu Anadolu
59 Tekirdağ Trakya CAN BORA (590312)
60 Tokat Orta Karadeniz
61 Trabzon Doğu Karadeniz İBRAHİM RÜŞTÜ ACAR (530001)
62 Tunceli Doğu Anadolu
63 Şanlıurfa Güneydoğu Anadolu
64 Uşak Ege
65 Van Güneydoğu Anadolu
66 Yozgat İç Anadolu
67 Zonguldak Batı Karadeniz MUHAMMET UÇAR (670102)
68 Aksaray İç Anadolu
69 Bayburt Doğu Karadeniz
70 Karaman İç Anadolu
71 Kırıkkale İç Anadolu
72 Batman Güneydoğu Anadolu HİKMET ÜNEŞİ (720013)
73 Şırnak Güneydoğu Anadolu
74 Bartın Batı Karadeniz
75 Ardahan Doğu Karadeniz KEMAL AÇIKEL (351301)
76 Iğdır Doğu Karadeniz FATMA NUR ADA (760010)
77 Yalova Güney Marmara HARUN REŞİT SELÇUK (770110)
78 Karabük Batı Karadeniz İSMAİL ŞENGÜL (780036)
79 Kilis Doğu Akdeniz
80 Osmaniye Doğu Akdeniz
81 Düzce Batı Karadeniz ÜMİT KOÇ (810002)