OLİMPİK E-SPOR HAFTASI (19-25 HAZİRAN)

Uluslararası Olimpiyat Komitesi, 19-25 Haziran tarihlerinde Singapur’da düzenlenecek olan Olimpik E-Spor Haftasına Dünya Briç Federasyonunu da davet etti. Bu hafta içinde, BBO ve Funbridge platformlarında yapılacak turnuvalara katılanlardan dereceye giren oyunculara BBO$ veya Funbridge parası ödüller verilecek.

Katıldığı platformda Genel 1. olan oyuncu 28 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında Fas’ın Marakeş kentinde yapılacak olan WBF Transnational Dünya Şampiyonası’na, tüm ulaşım ve konaklama giderleri Dünya Briç Federasyonunca karşılanmak üzere davet edilecek.

BBO turnuva programı ve katılım şartları:

1) ELEME TURU

19-22 Haziran tarihlerinde, 4 gün boyunca her gün BBO’da 6’şar bordluk 10 adet (toplam 40 adet) “Daylong robot turnuvası” düzenlenecek (her bir turnuvaya katılım 0,50 BB$). Katılınan turnuvalardan en iyi 5 tanesinin ortalama skoruna göre final etabına kalan oyuncular belirlenecek. Dileyen oyuncu daha çok sayıda turnuvaya katılarak ortalamasını yükseltme hakkına sahip.

2) FİNALLER

Final etabına kalanlar için 23-25 Haziran tarihlerinde, yine 6 şar bordluk 50 adet Daylong robot turnuvaları düzenlenecek. Bunlara katılım ise ücretsiz, fakat bu etapta katılımcıların sadece 8 turnuva oynama hakkı var ve genel klasman en iyi 5 turnuvanın skoruna göre hesaplanacak.

www.eurobridge.org