Kadın Briç Kampı

Kadın sporcularımızın briç seviyelerini bir üst kademeye çıkarmak, eksik buldukları yönlerini geliştirme fırsatı sunmak, bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda yarışma düzeylerini yükseltmek amacıyla 25-29 Ekim tarihleri arasında Sorgun Antalya Hotel Turquoise’da ilk kez Kadın Briç Kampı düzenlenecektir.


TBF Antrenörlerinden Erdinç Erbil ve federasyon tarafından görevlendirilen teknik ekip tarafından 4-5 gün süre ile, deklerasyon, yer oyunu ve defans konularında teorik dersler verilecektir. Her gün işlenen konuları da içeren 12 boardluk turnuvalar düzenlenecek ve turnuva sonunda el analizleri yapılacaktır.
29 Ekim Pazar öğleden sonra ödüllü özel bir turnuva ve akşam Cumhuriyetimiz’in 100. Yılı Kutlamaları ile kamp sona erecektir.


Otelde her şey dahil konaklama iki kişilik odada kişi başı günlük 1750 TL.’dir. Eğitim ücreti kişi başı 1500 TL olup kayıt ve ödeme federasyon web sitesi üzerinden gerçekleşecektir.
Otel rezervasyonu 50 oda ile sınırlıdır. Katılımcı sayısının 30 kişinin altında kalması halinde kamp organizasyonu iptal edilebilir. Katılım 80 kişi ile sınırlıdır. Son kayıt tarihi 01.10.2023 tarihine kadar uzatılmıştır.

https://turquoise.com.tr

Kayıt Adresi
Kaydolanların Listesi

Mail order ile kayıt olmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup imzalayarak info@tbricfed.org.tr adresine mail atmalıdır.

Türkiye Briç Federasyonu Kadın Komitesi’nin sunduğu bu projede emeği geçen ve geçecek herkese teşekkür eder, katılacak tüm sporculara başarılar dileriz.
Türkiye Briç Federasyonu