Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

TÜRKİYE BRİÇ FEDERASYONU BRİÇ EĞİTMENİ KURS PROGRAMI

3 Temmuz, 2023 5 Temmuz, 2023

AMAÇ : Türkiye Briç Federasyonu (TBF) Briç Eğitmenleri Eğitimi Kurs Programının amacı Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı olan Halk Eğitim Merkezlerinde açılacak olan ‘ Briç 1. Seviye Başlangıç-Orta-İleri Düzey ‘ kurs programlarını açabilecek etkinlikte eğitmenlerin eğitimi.

TARİH: 03/05 Temmuz 2023
YER: Online Eğitim (Uzaktan Eğitim)

BAŞVURU KOŞULLARI :
TBF Briç Eğitmenleri Eğitimi Kurs Programına başvuracak olan kursiyerlerde aşağıdaki şartlar aranır:
1- Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından onaylanan kurs programı eğitimci niteliği olan;
i) Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma esaslarına göre atanan öğretmenler,
ii) Yaygın eğitim kurumunun 1. Maddeye uygun kadrolu öğretmeni bulunmadığı durumda Örgün Eğitimdeki aynı maddeye uygun atanmış branş öğretmenleri,
iii) Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma esaslarına ilişkin çizelgede yer alan yükseköğretim program/fakülte mezunları
2- TBF Sporcu lisansı olması

KAYIT ve UYGULAMA:
1- Kurs Programının kayıtları 12 – 23 Haziran 2023 tarihleri arasında TBF sitesinde açılacak olan kayıt sayfasından yapılacaktır.

2- Kurs katılımı 30 kişi ile sınırlıdır.

3- Kayıt yaptıran kursiyerler başvuru koşullarının 1. maddesinde belirtilen koşullardan en az birisini sağladığını gösterir belgeyi ve dekontlarını info@tbricfed.org.tr adresine göndermelidir.
4- Kurs Programı online olarak uygulanacağı için kursiyerlerin kurs saatlerinde internet erişimi ile ilgili sıkıntı yaşamamaları gerekmektedir.
5- Kurs Programının sonunda online değerlendirme sınavı yapılacaktır. Kurs Programının başarılı olarak tamamlanıp belgelendirilmesi için değerlendirme sınavından 100 üzerinden en az 50 puan alınması gerekmektedir.
6- Değerlendirme sınavında başarısız olan adayların ikinci bir sınav hakkı yoktur. Yeni açılacak eğitim kursuna kayıt olmaları gerekmektedir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KAYIT OLANLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


ÜCRET:
500 TL dir. Kursiyerler kayıt ücretini yatırdıktan sonra kurs kayıtları kesinlik kazanır.

Türk Ekonomi Bankası

TR 5600 0320 0000 0000 9574 0920