8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel: Türkiye Kış Kadın Takımlar Briç Şampiyonası

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel: Türkiye Kış Kadın Takımlar Briç Şampiyonası
Sevgili Briç Severler,
2024 Türkiye Kış Kadın Takımlar Briç Şampiyonası’nın heyecanı yaklaşıyor! 7-8 Mart tarihlerinde gerçekleşecek bu özel turnuva, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk gelmesiyle kadınların gücünü ve dayanışmasını simgeleyen bir etkinlik olacak. Kadın oyuncularımızın katılımıyla renklenecek bu şampiyonaya katılacak tüm sporcularımıza başarılar dileriz.
Kulüplerin ve takımların kayıtları için son tarihler yaklaşıyor. Kulüp kayıtları 22 Şubat 2024 saat 18:00’a kadar, takım kayıtları ise 4 Mart 2024 saat 18:00’a kadar devam edecektir.
Maçlar, TBF tarafından belirlenen kulüplerde ve BBO ortamında gerçekleşecektir. Her oyuncu kendi teknolojik cihazı ile katılım sağlayacaktır. Turnuva formatı, katılan takım sayısına göre belirlenecek olup, detaylı bilgilere ve katılım koşullarına Türkiye Briç Federasyonu’nun internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Takım kaptanları, takım kaydını yaptıktan sonra sporcularının hangi kulüpte oynayacağını ve oyuncu nicklerini skor@tbricfed.org.tr adresine mail atacaklardır.

Kayıt Adresi

https://mp.tbricfed.org.tr/panel/user/cart/reg-tournaments/579/registerBBO

Kaydolanların Listesi

https://mp.tbricfed.org.tr/reg-tournaments/579

Oynanabilecek Kulüplerin Listesi