2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu

27-30 Mart 2024 tarihleri arasında ONLİNE  2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

Kurs YeriZOOM üzerinden ONLİNE

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 27-30 Mart 2024

27-30 Mart 2024 tarihleri arasında ONLİNE eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

Başvuru tarihi ve saati : 26 Şubat 2024 14:00

Son başvuru tarihi: 17 Mart 2024- Saat: 17:00

Kursa 50 kişi asil olarak başvuru yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak 50 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:
-e-devlet Giriş
-Gençlik ve Spor Bakanlığı
-Spor Bilgi Sistemi
-Uygulamaya Git
-Spor Elemanı
-Kurs Başvuru

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 17 Şubat 2024 tarihinde saat 17:00’e kadar TCKN ile Ziraat Bankasına (Ödemeler -Kurum Ödemeleri- Diğer Ödemeler- Diğer Kurumlar- Gençlik ve Spor Bakanlığı- TCKN – Ödeme) yatırmaları gerekmektedir.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 1000. TL

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2.Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi kurs ücreti 1000. TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 17 Mart 2024 tarihine kadar TCKN ile Ziraat Bankası (Ödemeler -Kurum Ödemeleri- Diğer Ödemeler- Diğer Kurumlar- Gençlik ve Spor Bakanlığı- TCKN – Ödeme ) olarak yapmanız gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

İRTİBAT TEL:  0530 569 04 04