10.Uluslararası Açık Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi Temsil Eden Sporcularımızı Tebrik Ederiz

Fransa Strasbourg’ta 3 Temmuz’da başlayan 10. Uluslararası Avrupa Açık Şampiyonasında
Türkiye’yi temsil eden başta Sayın Nafiz Zorlu olmak üzere tüm sporcularımızı tebrik eder,

başarılarının devamını dileriz.

10.Uluslararası Açık Avrupa Şampiyonası Senyör Takımlar kategorisinde heyecan verici bir final sonrası;

France Senyör Takımı (Albert Bitran, Francois Stretz, Michel Claret Jean-Pierre Rocafort, Philippe Chottin & Herve Fleury)’na yenilen Milner Takımı (Reese Milner, Hemant Lall, Zia Mahmood, Nafiz Zorlu, Jorgen Cilleborg Hansen & Steen Schou) Gümüş madalya kazandı. EBL onur ödülü olarak ülkemizi gururlandıran Sn. Nafiz Zorlu 17 ülkeden 77 oyuncu ile 16 takımın yarıştığı Senyör Kategorisinde Avrupa 2. oldu. Kendisini ve takımını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


32 ülkeden 337 oyuncuyla 69 takımın katıldığı 10.Uluslararası Açık Avrupa Şampiyonası Karışık Takımlar kategorisinde ülkemizi temsil eden Turkish Power Takımı (Berk BASARAN, Tuna ELMAS, Özlem KANDOLU , Bülent ASLAN) müthiş bir performans göstererek ilk 16 ya kaldıktan sonra çeyrek finalde rakibine 2 imp ile kaybederek turnuvayı 5. olarak tamamladı. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Karışık İkili Kategorisinde ilk 26 ya girerek önemli bir başarı gösteren Lale Gümrükçüoğlu – Mert Uzunhasan ve Özlem Kandolu- Bülent Aslan çiftlerine de başarılar dileriz.