1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu (ONLINE)

01-04 Haziran 2024 tarihleri arasında ONLİNE  1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

Kurs YeriZOOM üzerinden ONLİNE

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 01-04 Haziran 2024

01-04 Haziran 2024 tarihleri arasında ONLİNE eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

Başvuru tarihi ve saati : 10 Mayıs 2024 10:00

Son başvuru tarihi:  30 Mayıs Saat: 17:00

Kursa 50 kişi asil olarak başvuru yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak 50 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Kurs Ön Kayıt Başvuru

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize gerek yoktur.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 24 Mayıs 2024 tarihinde saat 17:00’e kadar TCKN ile Ziraat Bankasına (Ödemeler -Kurum Ödemeleri- Diğer Ödemeler- Diğer Kurumlar- Gençlik ve Spor Bakanlığı- TCKN – Ödeme) yatırmaları gerekmektedir.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 500.00. TL

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

İRTİBAT TEL:  0530 569 04 04