Reklam

Spor TotoKadın mill takım seçmesinde 1.turdan 2. tura geçerken taşıma oranı %40 olarak belrlenmiştir.


Ön eleme eşleşmeleri

4lü Grup eşleşmeleri

Ekşi-Bumu
Demirbaş - Creazone

Nakavt Eşleşmeleri

Ada-Noname
Orion-OsSs
Rüzgar-Kontrat
Apaçi-TuncerAçık Milli Takım Ön Elemesi İle İlgili Açıklama


Açık milli takım seçmesinde 16 takımdan fazla katılım olduğu için ön eleme yapılacaktır. Takımlar en yüksek Sarı MP'ye sahip 4 oyuncusunun Sarı MP toplamına göre büyükten küçüğe sıralanır. En yüksek Sarı MP'ye sahip 8 takım round-robin'e doğrudan katılır. 13 takım TBF tarafından Türkiye Yaz Şampiyonalarında yayınlanan ön eleme prosedürüne (tıklayınız) göre nakavt maçları oynayarak 8 takıma düşürülür:

Ön eleme prosedüründe anlatıldığı şekilde 13 takımdan en yüksek sarı mp'ye sahip olan 1 takım da ön eleme oynamadan round robin'e katılır.

Kalan 12 takımdan en yüksek sarı mp'ye sahip 4 takım ile, en düşük sarı mp'ye sahip 4 takım iki ayrı torbadan kura çekilerek eşleşir ve 4 devreli maç yaparak kazanan 4 takım round-robin'e katılır.

Geriye kalan 4 takım, 4'lü nakavt maçı yapar ve 1 takım elenir. 4 takım ilk maçlar için tek torbadan kura çekilerek eşleşeşir ve 2 devrelik maç yaparlar. İlk maçı kazanan 2 takım round robin'e kalır, kaybeden 2 takım 2 devrelik bir maç daha yapar ve bu maçı kazanan takım round-robin'e katılma hakkını kazanır. Böylece 4'lü gruptan 3 takımround-robine katılma hakkını kazanır.

Ön eleme maçları 3 Kasım Cuma günü Green Park Pendik otelinde yapılacaktır.

Takımların 20 Ekim 2017 tarihine kadar kadrolarda değişiklik yapma hakkı bulunduğundan, round robin'e kalan takımlar ve ön elemeye katılacak takımlar 21 Ekim'de takım listeleri kesinleştikten sonra açıklanacaktır.


Hakemler

Rahmi İyilikçi Uluslararası
Fahir Üzümcü Uluslararası
Kamuran Türüsel U/A
Özkan Öz A
Güçlü Gürsel B


Açık Milli Takım Maç Saatleri :
3 Kasım Cuma gününden başlayarak Açık Milli Takım maç saatleri aşağıdaki şekildedir :
Diğer günlerde de turnuva saatleri aynı şekildedir.

1. Maç : 10 30
2. Maç : 13.40
3. Maç : 16.05
4. Maç : 18.30

Kadın Milli Takım seçmesi 4 Kasım 2018 Cumartesi sabah 10:30 da başlayacaktır. Turnuva programı ayrıca açıklanacaktır.

Konvansiyon kartlarının teslimi :

Milli takım seçmelerine katılacak çiftlerin WBF veya TBF standardına uygun konvansiyon kartlarını 20 Ekim 2017 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine göndermelerini bekliyoruz. Konvansiyon kartlarını gönderen takımlara, diğer takımların konvansiyon kartlarını görebilmeleri için şifre verilecektir.

WBF'nin de uyguladığı şekilde, konvansiyon kartlarını 20 Ekim'den sonra gönderen takımlar veya çiftler turnuvada oynadıkları ilk gün yanlarında geçerli bir konvansiyon kartı olsa dahi TBF standart konvansiyon kartını oynamak durumunda kalacağını dikkatinize sunuyoruz. Tüm takımlarımızın bu kurala uyarak her hangi bir mağduriyetle karşılaşmayacaklarını ümit ediyoruz.

Turnuva süresince her çift masada en az 2 adet konvansiyon kartını bulundurması kurallar gereğidir.

Not: Turnuva süresince daha önce konvansiyon kartı verilmemiş bir çiftin oynaması durumunda, bu çift takımdaki diğer çiftler için verilmiş konvansiyon kartlarından bir tanesini oynayabilirler.Konaklama

GreenPark

Tek kişilik oda : 200 TL
Çift kişilik oda : 250 TL
Telefon : (0216) 585 21 21