Reklam

Spor Toto

2017 TÜRKİYE KULÜPLER TAKIM ŞAMPİYONASI

DOĞU KARADENİZ BÖLGE ELEMELERİ KATILIM KOŞULLARI

 

TARİH: 13-14 MAYIS 2017

YER    : TRABZON BRİÇ KULÜBÜ

1- Eleme etabı 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde, Trabzon Briç Kulübünde (Şehir Kulübü Aralığı) yapılacaktır. Başvuruların en geç 12 Mayıs 2017 Cuma, Saat 14:00' a kadar yapılması gerekmektedir.

2- Turnuvaya tescilli briç kulüpleri veya briç branşı olan kulüpler katılabilecektir. Turnuva programı ve yarışma koşulları katılacak takımların kesinleşmesinden sonra belirlenecek ve duyurulacaktır.

3- Turnuvaya katılacak olan kulüplerin bağlı oldukları İl Gençlik ve Spor Müdürlükleri'nden tescilli kulüp olduklarını gösteren resmi belgeyi almaları ve turnuva öncesi yetkili kişiye teslim etmeleri gerekmektedir.

4- Turnuvaya katılacak olan kulüp takımlarının oyuncularının Kulüp Lisansı çıkarmaları gerekmektedir. Sporcular mp.tbricfed.org.tr sitesinden online vize bölümünden vizelerini yatırabilirler. (Kulüp vizelerini kulüp yetkilisi yapabilir, bu yetkiyi almak için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail yollanması gerekmektedir.

Bu sezon lisans vizesi yaptırmamış sporcular 70 TL, bireysel lisans vizesi yaptırmış olan sporcular ise 40 TL fark ödeyecektir. Sporcuların lisans ücretleri masterpoint sisteminden takip edilecektir.

5- Takımlar Kulüp Lisansına sahip en az 6, en fazla 10 sporcudan oluşabilirler, 6 sporcudan daha az sayıda oluşturulan takım müracaatları kabul edilmeyecektir.

6- Takım kadrolarında değişiklik durumunda Türkiye Briç Federasyonu Yarışma Talimatı (Mad.25) uyarınca takımlar, hiçbir takımda oynamamış veya hiçbir takıma kayıt yaptırmamış sporcuları lisans/vize tescil işlemlerini yapmak kaydıyla kadrolarına alabilirler.

7- Turnuvaya katılacak takımlar Takım Başvuru Formlarını ve Sporcu Sözleşmelerini eksiksiz olarak turnuva başlamadan önce İl Temsilcilerine vermeleri gerekmektedir. İl Temsilcileri bu belgelere ilaveten Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri'nden illerinde bulunan Kulüplerin Tescil Durumunu Gösteren Belgeyi, Sporcuların Sözleşmelerini, Takım Listesini ekleyerek turnuva başlangıcında Turnuva Komitesi'ne teslim edeceklerdir.

8- Katılımcı kulüpler TBF internet sayfasındaki  Bağlantılar » Kulüplerarası Bölge Elemeleri » 2017 bağlantısından Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer alan KAYIT bölümünden kayıtlarını yapabilir veya KAYDOLANLAR bölümünden kayıtlı takımları görebilirler. İnternet ortamında yapılan kayıtlar bilgi amaçlıı olup kesin kayıt niteliğinde değildir.

9- Bu etapta sporcuların forma giyme zorunluluğu yoktur.

10- Katılım ücreti takım başına 350 TL olup turnuva başlamadan önce kesin kayıt sırasında alınacaktır.

TRABZON BRİÇ İL TEMSİLCİSİ

Şenol SEYMEN

0543 787 85 61