Reklam

Spor Toto

2017 TÜRKİYE KULÜPLER TAKIM ŞAMPİYONASI

ORTA KARADENİZ BÖLGE ELEMELERİ

Turnuva tarihi: 19-20 Mayıs 2017

Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2017

Yer: ORDU BRİÇ SPOR KULÜBÜ

1) Katılacak olan kulüpler 15 Mayıs 2017 saat 24:00 a kadar online kayıt yapmak zorundadırlar. Bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.

2) Turnurnuvaya tescilli briç kulüpleri veya briç branşı olan kulüpler katılabilecektir.

3) Turnuva programı ve yarışma koşulları kayıtların tamamlanmasından sonra belirlenecek ve duyurulacaktır.

4) Turnuvaya katılacak olan kulüp takımlarının oyuncularının Kulüp Lisans ı çıkarmaları gerekmektedir. Sporcular mp.tbricfed.org.tr sitesinden online vize bölümünden vizelerini yatırabilirler. (Kulüp vizelerini kulüp yetkilisi yapabilir, bu yetkiyi almak için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail yollanması gerekmektedir.)

5) Bu sezon lisans vizesi yaptırmamış sporcular 70 TL, bireysel lisans vizesi yaptırmış olan sporcular ise 40 TL fark ödeyecektir. Sporcuların lisans ücretleri masterpoint sisteminden takip edilecektir.

6) Takımlar Kulüp Lisansına sahip en az 6, en fazla 10 sporcudan oluşabilirler. 6 sporcudan daha az sayıda oluşturulan takım müracaatları kabul edilmeyecektir.

7) Bu etapta sporcuların forma giyme zorunluluğu yoktur.

8) Türkiye Finallerine gidecek takım sayısı Türkiye Briç Federasyonu tarafından belirlendikten sonra yayınlanacaktır. (Geçen sene 16 takım katılmış olup 5 takım finallere katılma hakkını kazanmıştır. Yine  5 takım kontenjan olursa ve eleme iki grup halinde yapılırsa 1., 2. ve 4.'den aldıkları puanlara göre en iyi üçüncü beşinci sayılacaktır.)

9) Turnuvaya katılacak takımlar Takım Başvuru Formlarını ve Sporcu Sözleşmelerini eksiksiz olarak turnuva başlamadan önce İl Temsilcilerine vermeleri gerekmektedir. İl Temsilcileri bu belgelere ilaveten Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri' nden illerinde bulunan Kulüplerin Tescil Durumunu Gösteren Belgeyi ekleyerek turnuva başlangıcında Turnuva Komitesi'ne teslim edeceklerdir.